OK. Wiernie brnę przez jedyną sagę fantasy w moim życiu. Daję radę, ale powoli zaczyna mnie już nudzić. Sam klimat powieści nadal mi się podoba, ale przytłacza mnie nawał imion, nazwisk, koneksji, konotacji oraz wątków. Nie wiem, czy to pociągnę ... Jest tyle pięknych książek.
Ocena: - 4
(Wydawnictwo ZYSK i S-ka; Poznań 2014; stron: 467)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz